Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 9 od 9

161 - 169 od ukupno 169 oglasa - Prodaja

12
270 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Nin, Nin

94 m2

kat
8
364 400 € 571 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar

638 m2

kat
8
438 200 € 646 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar

678 m2

kat
2
435 100 € 190 €/m²
ažuriran
Kukljica, Kukljica

2290 m2

kat
8
356 624 € 3101 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar

115 m2

3. kat
16
215 000 € 3028 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

71 m2

1. kat
17
239 000 € 2779 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

86 m2

kat
17
230 000 € 3026 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

76 m2

2. kat
10
296 000 € 2902 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

102 m2

kat
Stranica 9 od 9
Tip ponude Prodaja agencije Real nix media d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup