Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 6 od 9

101 - 120 od ukupno 169 oglasa - Prodaja

1
195 300 € 250 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

780 m2

kat
1
356 000 € 278 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

1280 m2

kat
15
279 741 € 3330 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

84 m2

kat
1
131 595 € 155 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

850 m2

kat
9
275 451 € 3319 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

83 m2

kat
9
257 004 € 3338 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

77 m2

1. kat
1
420 000 € 488 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino

860 m2

kat
1
219 000 € 231 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Turanj

950 m2

kat
1
318 000 € 239 €/m²
ažuriran
Vrsi, Zukve

1330 m2

kat
9
330 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

90 m2

2. kat
4
300 000 € 3704 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

81 m2

2. kat
1
582 320 € 291 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

2000 m2

kat
9
549 000 € 4159 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

132 m2

2. kat
13
399 000 € 3729 €/m²
ažuriran
Nin, Ninski Stanovi

107 m2

kat
1
495 000 € 183 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

2700 m2

kat
3
220 313 € 2938 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

75 m2

2. kat
1
203 040 € 185 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

1100 m2

kat
17
1 390 000 € 5472 €/m²
ažuriran
Nin, Zaton

254 m2

kat
8
356 000 € 3207 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar

111 m2

3. kat
1
210 000 € 140 €/m²
ažuriran
Jasenice, Rovanjska

1500 m2

kat
Stranica 6 od 9
Tip ponude Prodaja agencije Real nix media d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup